Hakkımızda

Etkinsel Organizasyon

Etkinsel, duvarları olsa da kullanım ve yaratıcılık sınırları olmayan bir mekân olması hayali ile kuruldu. 2020 yılından bu yana Ankara Ümitköy'ün merkezinde butik organizasyon ve toplantılara ev sahipliği yapıyor.

 

Bahçeye açılan toplantı salonu, mini gruplar, bireysel koçluk ve danışmanlıklara alternatif çözümler sunan 3 özel alanı ile toplantı ve eğitim merkezi olarak kurumsal ya da bireysel tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlandı.

 

Profesyonel bir yaklaşımla Ankara'daki kurumsal ve bireysel toplantı veya etkinlikleriniz için ev sahipliği yaparak ihtiyacınıza yönelik tüm organizasyon desteğini sağlıyor, teknik yeterlilikle donatılmış teknolojik alt yapıyı sunuyoruz.

Siz etkinlik projenize odaklanın. Etkinsel, tüm organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılasın.

Kurucumuzun mesajı

İş hayatıma Vakıfbank Basın, Reklam, Halkla ilişkiler Kurumsal İletişim biriminde başlayarak 17 yıl aynı birimde çeşitli kademelerde görev aldım. Ardından bankacılık alanlarındaki farklı birimlerde yöneticilik yaptım. Son olarak şube müdürlüğü yaptığım bankamdan 2018 yılında emekli oldum.

Yaşamımın her alanında severek yaptığım organizasyonlar ile kurumsal hayatta kazandığım bilgi ve deneyimlerimi, Etkinsel Etkinlik Merkezi’nde birleştirdim. Eğitim, seminer, toplantı, sunum, workshoplar vb. gelişim odaklı etkinlikler düzenlemek isteyen profesyoneller, eğitimciler, koçların… programlarına ev sahipliği yapmak niyetiyle 2020 yılında Ankara’da Ümitköy’ün merkezinde bahçe içinde butik bir etkinlik merkezi kurdum.

Etkinsel’de kurumsal hayatta ofis ve uzaktan çalışan iş insanlarının, bulundukları ortamdan çıkarak ev rahatlığındaki farklı bir ortamda daha verimli toplantılar ve motivasyon artıran etkinlikler yapabilecekleri modüler profesyonel alanlar ve ikram seçenekleri sunuyoruz.

Etkinliklere ev sahipliğimizin yanında, kişisel gelişimine önem veren misafirlerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik eğitimciler ile katılımcıları buluşturan etkinlik organizasyonları yapıyoruz.

Ankara içi ve dışından misafirlerimizle tanışarak ev konforundaki profesyonel çalışma ortamımızda memnuniyetle ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Etkinsel’de gerçekleşen tüm bireysel, toplumsal farkındalık ve fayda sağlama odaklı buluşmaların ulaşabildiğimiz herkese ışık tutan bir yol olmasını gönülden diliyorum.

Teşekkürler

Yeşim Ekinci Kaya

KURUCU & KOORDİNATÖR

Etkinsel'e ulaşın:

Keşfet!