Hakkımızda

Etkinsel Etkinlik Merkezi

Etkinsel hakkında bilgi; 2020 yılından bu yana Ankara Ümitköy'ün merkezinde butik etkinlik, organizasyon ve toplantılara ev sahipliği yapıyor.

 

Etkinsel, Bahçeye açılan toplantı salonu, mini gruplar, bireysel koçluk ve danışmanlıklara alternatif mekan çözümleri sunan bir etkinlik merkezi olarak tasarlandı. Ankara'daki kurumsal ve bireysel toplantı veya etkinlikleriniz için  tüm organizasyon desteği, catering hizmeti ile  teknik yeterlilikle donatılmış mekan ve  teknolojik alt yapı sunuyoruz.

 

  • Sunum Ekranı
  • Kamera
  • Mikrofon
  • Flipchart
  • Lisanslı Zoom
  • Bilgisayar
  • İnternet

 

Siz etkinlik projenize odaklanın. Etkinsel, tüm organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılasın!

Kurucumuzun mesajı

Ankara Üniversitesi Dil tarih ve Coğrafya Fakültesi, Doğu Dilleri ve Edebiyatı ile Anaü Medya ve İletişim bölümlerinden mezun oldum.

Çalışma hayatıma Vakıfbank Basın, Reklam ve  Halkla İlişkiler, Kurumsal İletişim biriminde başladım. Aynı birimin çeşitli kademelerinde uzun yıllar yöneticilik yaptım. Sonrasında atandığım Şube Müdürlüğünün ardından  2018 yılında emekli oldum. 2020 yılında profesyonellerin, Ankara’daki yüz yüze eğitim, seminer, toplantı, danışmanlık, koçluk.. programlarına ev sahipliği yapmak, aynı zamanda kişisel gelişime katkı sağlayan  etkinlikler organize etmek amacıyla Ümitköy’de Etkinsel Organizasyon ve Danışmanlık Merkezi’ni kurdum.

Kurumsal çizgide, kaliteli hizmet sunmayı ilke edindiğimiz Merkezimizde; şirket/kurumların hizmet içi eğitimleri ile uzaktan  çalışan iş insanlarının ev sıcaklığında, doğa ile iç içe farklı bir ortamda toplantı yapma ve sosyalleşmeleri için de alan  paylaşmaktayız.

Teşekkürler

Yeşim Ekinci Kaya

KURUCU

Etkinsel'e ulaşın:

Keşfet!