Kurumsal Eğitimler ve Etkinlikler

Şirket içi motivasyon etkinlikleri, hizmet içi eğitim, seminer, toplantı, atölye, yönetici koçluğu, mindfulness

Başarılı toplantılar, verimli etkinlikler

Kurumunuz veya şirketiniz için iyi planlanmış bir toplantı en üst düzeyde verimli sonuçlar doğurabilir. Etkinsel’de şirket içi toplantı ve eğitimlerinizi ofislerden uzaklaşarak farklı bir alana taşıyabilirsiniz. 4 mevsim kullanıma açık bahçesiyle nefes alan, aydınlık ve size özel tasarlanmış bir alanda programlarınızı başarıyla tamamlayabilirsiniz. Toplantı salonlarımız, Ankara Ümitköy’de kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda, merkezi bir bölgede yer almaktadır. Metroya, otobüs duraklarına yakın mesafededir. Eğitim-seminer salonumuz modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimleri karşılayacak şekilde dekore edilmiştir. Tüm kullanım alanlarımız modüler yapıdadır. Şirket hizmet içi eğitim, seminer, konferans, atölye ve benzeri etkinliklerinizde; etkinliğinizin temasına ve amacına uygun olarak yeniden tasarlanabilir. 

Çalışan verimini etkileyen en önemli noktalardan biri çalışma ortamıdır.

Teklif Formu
    Modüler
    Tasarlanabilir
    Teknik
    Donanımlı

    Etkinsel’de ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz farklı toplantı ve etkinlik alanları bulunmaktadır. Buna göre salonumuz farklı çalışma düzenlerine göre en fazla 35 kişi kapasitededir. Daha küçük gruplar ve özel kullanım alanları için 2 farklı oda alternatif olarak sunmaktayız.

    Sunum ekranı, bilgisayar, kamera, flipchart, internet, online zoom bağlantısı/kamera, ses sistemi, teknolojik altyapı…

    Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

    Elbette, yalnızca kurumsal toplantı organizasyoları değil; kurum içi motivasyon etkinlikleri için de Etkinsel tüm organizasyon desteğini sağlamak için hazır!

    Toplantınızdan en yüksek verimi almanız için biz hazırız.