Etkinlik Organizasyonu

Eğitim, sunum, seminer, toplantı, atölye/workshop, mindfulness

Projenizle gelin, organizasyonu birlikte planlayalım.

Eğitim, seminer, toplantı, sunum, workshoplar gibi gelişim odaklı etkinlikler düzenlemek isteyen profesyoneller, eğitimciler ve koçların programlarına ev sahipliğimizin yanında kişisel gelişimine önem veren misafirlerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik olarak eğitimciler ile katılımcıları buluşturan organizasyonlar yapıyoruz. 

Ankara içi ve dışından misafirlerimizin programlarını gerçekleştirebilecekleri ev konforunda profesyonel çalışma ortamı organize ediyoruz.

Projenizin başından gerçekleştiği ana kadar bütün süreçlerde Etkinsel desteği yanınızda.

Organizasyon Hizmetlerimiz

Organizasyon Teklif Formu

  Doğru Proje
  Stratejisi
  A'dan Z'ye
  Planlama Desteği

  Elbette; projenizin başında birlikte belirlediğimiz tanıtım stratejisi doğrultusunda tanıtım faaliyetlerini sizin için yürütebiliriz. 

  Projenizin detaylarını bizimle paylaşabilirsseniz Ankara merkezli tüm eğitici etkinlik/proje faaliyetlerinizde size destek olmaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca Etkinsel’i projenizin yönetim ofisi olarak da kullanabilirsiniz.

  Etkinsel’in kapıları gelişim odaklı kurumsal ve bireysel tüm organizasyonlara açıktır. Kurumsal eğitimler, toplantılar, şirket içi motivasyon programları, koçluk programları, mindfulness, kişisel gelişim organizasyonları vb. pek çok organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

  Siz etkinliğinize odaklanın, detayları Etkinsel'e bırakın.

  ETKİNSEL KULLANIM ALANLARI

  Kullanım Alanları

  Etkinliğiniz için özel olarak kullanabileceğiniz alanlarımıza göz atın; ihtiyacınıza uygun olan alanı sizin için birlikte tasarlayalım.