Bireysel Koçluk/Danışmanlık Hizmetleri

Uzmanlar, eğitimciler, koçlar, kişisel gelişim odaklı programlara alan açarak fark yaratan bir hizmet anlayışı.

Gelişim ve dönüşüm odaklı programlar

Koçluk ve danışmanlık hizmeti almak isteyen misafirlerimizi alanında uzman kişilerle biraraya gelebilecekleri paylaşımlı alanlar sunuyoruz.

Bireysel koçluk ve danışmanlık hizmetleri kapsamında birebir görüşmelerin yanında eğitim, seminer, toplantı, sunum çalışmaları için toplantı salonu ve odalarımızı kullanabilirsiniz.

Etkinsel ile bireysel toplantı ve etkinliklerinizi farklı bir alana taşıyabilir; 4 mevsim kullanıma açık bahçesiyle nefes alan, aydınlık ve size özel tasarlanmış bir alanda başarıya ulaştırabilirsiniz. Toplantı salonumuz, Ankara Ümitköy’de kolaylık ulaşabileceğiniz bir lokasyonda, merkezi bir bölgede yer almaktadır. Metroya, otobüs duraklarına yakın mesafesindedir.  Eğitim-seminer salonumuz ferah ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimleri karşılayacak şekilde dekore edilmiştir. Tüm kullanım alanlarımız modüler yapıdadır. Ankara’daki bireysel koçluk ve danımanlık eğitimlerinizde; amacınıza uygun olarak yeniden tasarlayabilirsiniz.

Sizi geliştirmesi muhtemel insanlarla ilişki kurun.

Süreç karşılıklıdır insanlar öğrendikçe öğretirler…

Seneca 

Teklif Formu
  Modüler
  Tasarlanabilir
  Teknik
  Donanımlı

  Etkinsel’de ihtiyacınıza göre düzenlenebilen bahçeye açılan salon, 3 farklı oda ve çatı katı  bulunmaktadır.

  Sunum ekranı, bilgisayar, kamera, flipchart, internet, online zoom bağlantısı/kamera, ses sistemi, teknolojik altyapı…

  Çatı katında yoga, meditasyon için 10 kişiye kadar mat, bolster, minder, meditasyon sandalyesi, block gibi profesyonel proplar kullanımıza sunulmaktadır.

  Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

  Gelişim odaklı tüm projelerinizde Etkinsel yanınızda.