Bir yoga stüdyosu açmanın maliyeti nedir? sorusunu sormadan önce gelin Etkinsel'de bir yoga stüdyosu sahibi nasıl olursunuz onu konuşalım. Yoga stüdyoları, bulabileceğiniz en çok yönlü ve minimalist etkinlik alanlarından bazılarıdır. Bazı stüdyolar eklektik bir dekorla dekore edilirken, diğerleri her türlü etkinliğe ev sahipliği yapabilecek sade alanlardır. Ayrıca, genellikle bol miktarda doğal ışık alan pencerelere sahiptirler.

Etkinsel'de nasıl bir yoga stüdyosu sahibi olabilirsiniz?

Yoga derslerine ev sahipliği yapmak istiyorsunuz; ancak bir alan arayışınız var. Belki yeni bir şehirde bir sınıfa ev sahipliği yapmak isteyen gezici bir eğitmensiniz veya özel müşteriler veya bir şirket grubu için özel bir sınıf planlıyorsunuz.

Her iki durumda da, başka birinin stüdyosunda eğitmen olmak için başvurmak istemezsiniz. Kendi sınıflarınızı barındırmak ve pazarlamak istiyorsunuz ve bunu yapmak için bir alana ihtiyacınız var. Sınırlı bir süre için bir stüdyo kiralamak, size kendi ders serinizi geliştirmeniz için alan sağlayabilir. Tüm bunlar, bir mekana uzun vadeli bir taahhütte bulunmadan ve yüksek maliyetlere katlanmadan yapabileceğiniz şeylerdir.

Çok yönlü bir alan
Etkinsel'de bir kendi yoga stüdyonuzu açtığınızda yalnızca bir yoga stüdyosu sahibi olmazsınız. Belki farklı türde gelişim odaklı bir atölyeye ev sahipliği yapmak istersiniz. Etkinsel çok yönlü yapısı ile gelişim etkinliklerine açıktır. Bu yüzden aklınıza gelebilecek gelişim odaklı her türlü atölyeye ev sahipliği yapabilirsiniz.

Profesyonel Proplar/Ekipmanlar

Profesyonel bir yoga eğitmeni olarak katılımcılarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel yoga propları ve ekipmanları sağlamak bazen yüksek maliyetlere de katlanmak anlamına gelir. Etkinsel'de bu ihtiyaç minimize edilmiştir. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm propları son derece hijyenik koşullarda barındırıyor siz ve katılımcılarınıza sağlıyoruz.

Doğayla iç içe yoga!

Doğada yoga yapmak! Yoga bütünsel bir yaşam pratiğidir. Hem içsel ve hem de dışsal olarak bir bütündür. Kişinin kendisini kendisine, başkalarına ve doğaya açması anlamlarını da taşır. Etkinsel'de hem bedeninizi hem ruhunuzu besleyecek yemyeşil yalnızca size özel kullanıma açılan bir alanda huzurla yoga yapmak! Bizce en önemli sebep bu olabilir.